Kamyonetlerimiz

1 Nolu Kamyonet

Bu kamyonet 1 oda veya parça eşya taşımalarınız için gayet idealdir. Parça eşya taşıma, beyaz eşya, Gardrop, Masa, Sandalye vb. eşya taşımalarınız için idealdir. Eğer eşyalarınızın bu araca sığıp sığmadığını ögrenmek için bizler ile iletişime geçerek eşyanızın hangi araca daha rahat olacağını ögrenebilirsiniz.

Kamyonet nakliye, Kamyonet eşya taşıma, Kamyonet ögrenci eşyası taşıma, Kolili malzeme nakliyesi, Paletli malzeme nakliyesi, Ekonomik kamyonet nakliye.


2 Nolu Kamyonet

Bu aracımız 1+1 ev eşyası veya 2+1 ev eşyaları için uygundur tam kesin belirtilmesi eşyanızın durumuna bağlıdır. Bu kamyonetimizin en büyük avantajlarından birisi dar sokakları dar olan semtler için uygun olan araçlardır. Eğer böyle bir ilçede oturuyorsanız sizlere önerimiz nakliyat firmasından böyle bir araç ve iki sefer taşıma için anlaşma yapmanızı önermekteyiz. Böylece en uygun fiyatla rahat taşınabilirsiniz. Ek olarak paletli, kolili, vb. malzeme sevkiyatı içinde uygundur.

2 nolu kamyonetimiz parça eşya taşıma içinde uygundur. Ev eşyası, Ofis eşyası gibi alanlarınızdaki eşyaları taşımak için ideal bir nakliyat kamyonetidir.


3 Nolu Kamyonet

Bu aracımız 3+1 ev eşyalarınız için en ideal nakliye aracıdır. Eğer eşyalarınız çok ise tereddütsüz bu aracı seçin ve eşya sığmama gibi durumlar ile karşılaşmamak ve zamanınızı boşa geçirmek istemiyorsanız sizlerin 3+1 ev eşyanız için en ideal araçtır.

3 nolu aracımız hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek için bizler ile iletişime geçerek 3 nolu nakliye aracımız hakkındaki A'dan Z'ye tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Kamyonet Nakliye 0539 543 5560

Click to rate this post!
[Total: 12 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir